O nas

Dawno, dawno temu, za górami i lasami powstała agencja reklamowa Fabryka Kreacji specjalizująca się w projektowaniu grafiki użytkowej, znaków graficznych oraz systemów identyfikacji wizualnej. Pasja tworzenia i radość rozwoju zaowocowała powstaniem agencji zajmującej się wdrażaniem strategii marketingowych i obsługą kompleksową. Posiadamy szeroka gamę usług, działamy w oparciu o najwyższe standardy, a nasz błyskotliwy i twórczy zespół potrafi sprostać największym wyzwaniom. Nasze rozwiązania są zgodne z założeniami praktycznymi, a przy tym urzekają bogatą tkanką wizualną.


Każda część tworzenia projektu jest dla nas bardzo istotna, od etapu przygotowania koncepcji, poprzez cały proces twórczy, zaangażowaną i staranną realizację zamierzeń, aż do wspólnego podziwiania końcowego efektu wraz z klientem.

Kreatywnie podchodzimy do wszystkich zleceń, nasz każdy projekt nasycony jest mnóstwem czynników oddziałujących na zmysły i daje pewną satysfakcję. Stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania i nie jesteśmy skuci kajdanami stereotypowych, wielokrotnie powielanych pomysłów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tradycyjna forma reklamy jest prawie niezauważalna. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wspólnie omawiamy wszystkie aspekty zlecenia, nasączamy je wielką pasją, a na koniec z radością wypuszczamy w świat.

Działamy na terenie miast: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Będzin, Bytom, Zawiercie, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Sławków jak również na terenie całej Polski. Stronę internetową, logotyp lub inny projekt graficzny zaprojektujemy dla Ciebie bez względu na to, w jakim miejscu na świecie jesteś!

Zadzwon

Web Analytics